Пари от Интернет Форуми Пари от Интернет
Заедно печелим повече

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Recyclix - Бонус 20евро
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5

Създайте нова тема   Напишете отговор    Пари от Интернет Форуми -> Проблеми, дискусии, предложения за нови програми
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
LuckyBG

Възраст: 42
Статус: offline

0.000 AlertPay_USD
0.000 AlertPay_EURO
0.000 PayPal_USD
0.000 PayPal_EURO

Пуснато на: 12 Окт 2016 9:44 Заглавие: Отговорете с цитат

НОВИНИ:
- На 16-17 ноември ще се проведе изложение в БАЗЕЛ, там екипът на ReCyclix ще Ви очаква на щанд B12.

- Очаквайте скоро публикуването на междинен финансов отчет за дейността на ReCyclix, така дейността и резултатите от нея стават по-открити и прозрачни за всички нас, както и за нови инвеститори и най-вече за всички "скептици" по отношение на този сайт и дали е реална неговата дейност Smile

- Скоро ще се вземе решение, дали в Бари (Италия) ще се строи нов завод, ще се изготви бизнес план за това.

- Достъпно е вече оттегляне на суми и към кредитни карти (не дебитни) без такса (при суми над 100€).

- Влезе в сила новата афилейт програма за последователи със само едно ниво, т.е. директни последователи - 12%.
При регистрация се въвежда ръчно ID на човека, който Ви е препоръчал и насочил към сайта.
В тази връзка, ако искате да изразите своите благодарности, може да го направите като при своята регистрация въведете моят ID: 6494-1F5A-67D8). Благодаря!

Успех.
(за благодарности ID: 6494-1F5A-67D8)
bobibg

Възраст: 36

0.000 AlertPay_USD
0.000 AlertPay_EURO
0.000 PayPal_USD
0.000 PayPal_EURO

Пуснато на: 31 Окт 2016 10:04 Заглавие: Отговорете с цитат

преди няколко месеца набутах едни 20 евро, минаха няколко цикъла, натрупаха ми се едни 8 евра приходи. Сега реших да продам гранулите от последния цикъл и да получа 15 евра.
И изненада - не може..
Съобщение - "This time it is not an economically inexpedient operation. Buy more units to raise your share to at least 33.33%"
И сега какво - да вкарвам още пари?
Не знам доколко е реална тая компания, но или върви към скамване или аз нещо не съм разбрал от техните условия..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
nextsummer

Възраст: 47

0.077 AlertPay_USD
0.140 AlertPay_EURO
0.794 PayPal_USD
0.430 PayPal_EURO

Пуснато на: 31 Окт 2016 17:31 Заглавие: Отговорете с цитат

bobibg написа:
преди няколко месеца набутах едни 20 евро, минаха няколко цикъла, натрупаха ми се едни 8 евра приходи. Сега реших да продам гранулите от последния цикъл и да получа 15 евра.
И изненада - не може..
Съобщение - "This time it is not an economically inexpedient operation. Buy more units to raise your share to at least 33.33%"
И сега какво - да вкарвам още пари?
Не знам доколко е реална тая компания, но или върви към скамване или аз нещо не съм разбрал от техните условия..

Давам ти линк към групата във Фейсбук : https://www.facebook.com/groups/201578820214154/?multi_permalinks=321310021574366&notif_t=group_highlights&notif_id=1477659180325324
Напоследък хората се оплакваха, че не могат да влязат в сайта, а в интернет има и публикации,
че сайта е скам, но пък в групата във ФБ има и такива, които се хвалят, че няма проблем с
плащанията. Можеш там да си зададеш въпросите. Отговарят веднага и дават съвети. Опитай.

Лично аз не съм продавала, но съм теглила спечеленото към кредитната си карта и не е имало проблем.
Не съ,м влагала нито стотинка, но това беше преди няколко месеца...Сега е много противоречива
информацията.
Върнете се в началото
bobibg

0.000 AlertPay_USD
0.000 AlertPay_EURO
0.000 PayPal_USD
0.000 PayPal_EURO

Пуснато на: 01 Ное 2016 8:04 Заглавие: Отговорете с цитат

аз им писах вчера и това ми отговориха от recyclix:

Hello,

We have indeed deactivated the “SELL” option by default for all users
who have a share of less than 33.33%, because if you sell your goods
with only a 25% default share, you will only receive the 25% share of
the selling price. You will not get the full value of your goods because
the revenue is shared between you (the investor) and us and other
partners to cover company overhead and production expenses.

That is why we of course advise that it makes business sense to take out
all of your funds and sell goods ONLY IF you have increased your revenue
share beforehand by buying equipment shares to bring up your revenue
split share at least 33% to make selling of goods turn a profit. You can
only buy equipment shares, however, if you have at least 5,000 of waste
to begin with. If you have less than this, you can only turn a profit by
keeping your goods intact and recycling continuously, only taking the 6%
and 8% profit accordingly.

However, if you still wish to make a SELL, please confirm it with us and
we will forward your details to the appropriate department who will make
action on this.
Върнете се в началото
LuckyBG

0.000 AlertPay_USD
0.000 AlertPay_EURO
0.000 PayPal_USD
0.000 PayPal_EURO

Пуснато на: 01 Ное 2016 9:01 Заглавие: Отговорете с цитат

Има промени в правилата на сайта:
Прочетете ръководството - tutorial

И това, което се отнася за коментираният проблем е следното:

Цитат:
And that's why we would like to inform you that it makes a lot business sense to withdraw all your funds and sell goods ONLY IF you have increased your revenue share beforehand by buying equipment shares to increase your revenue split share for at least 33% to make selling of goods profitable. However, you can only buy equipment shares if you have at least 5000 kilos of waste to start with. If you have less than this, you can only get income by keeping your goods intact and recycling continuously, taking the 6% and 8% profit accordingly.

В отговор на твоето запитване, все пак ти казват, че можеш да извършиш продажба в края на цикъла:
Цитат:
However, if you still wish to make a SELL, please confirm it with us and
we will forward your details to the appropriate department who will make
action on this.

Така, че ако много държиш да продадеш рециклираният материал и да вземеш САМО 25% от цената му, трябва просто да им пишеш и друг отдел да ти го разрешат за твоя акаунт. Това, обаче означава, че приключваш със сайта, продаваш всичко и излизаш от "играта", дори и на загуба.

Успех.
(за благодарности се регистрирайте с моят ID: 6494-1F5A-67D8 . Благодаря!)
bobibg

0.000 AlertPay_USD
0.000 AlertPay_EURO
0.000 PayPal_USD
0.000 PayPal_EURO

Пуснато на: 01 Ное 2016 9:54 Заглавие: Отговорете с цитат

просто споделям информация.. аз лично не знаех за промените преди да реша да изляза от "играта"
Успех на всички, решили да инвестират!
Върнете се в началото
LuckyBG

0.000 AlertPay_USD
0.000 AlertPay_EURO
0.000 PayPal_USD
0.000 PayPal_EURO

Пуснато на: 01 Ное 2016 23:32 Заглавие: Отговорете с цитат

bobibg, не съм искал да те засегна.

Просто исках да кажа, че това което изтъкваш като проблем (че не можеш да продадеш всичко и да си изтеглиш парите) всъщност се оказва една от НОВОСТИТЕ в работа на сайта, след промените които наскоро се направиха.

Успех.
(за благодарности се регистрирайте с ID: 6494-1F5A-67D8. Благодаря!)
LuckyBG

0.000 AlertPay_USD
0.000 AlertPay_EURO
0.000 PayPal_USD
0.000 PayPal_EURO

Пуснато на: 23 Ное 2016 19:44 Заглавие: Отговорете с цитат

В YouTube има качено видео по темата за ReCyclix.com и ако Ви е по-лесно "нагледно" да се запознаете с работата на сайта посочвам линкове към няколко клипа.

Държа да подчертая, че клиповете не са мои (правени са от Неделин Маринов, за което му благодарим). Приятно гледане.

1. Recyclix - рециклирай и печели. Представяне и възможности
2. Recyclix - работа по сайта; нова опция за комисионните
3. 35 дни в Recyclix + първо теглене 230 евро - 10.11.16

Аз всяка седмица правя теглене в биткойни и нещата при мен се случват за минути, а не за часове, както говори колегата Smile

Успех.
(Ако съм бил полезен и искате да станете мой реферал (последовател), при регистрация въведете ID: 6494-1F5A-67D8) Благодаря!

LuckyBG

0.000 AlertPay_USD
0.000 AlertPay_EURO
0.000 PayPal_USD
0.000 PayPal_EURO

Пуснато на: 28 Ное 2016 22:02 Заглавие: Отговорете с цитат

Изложението в Базел на 16-17 ноември завърши.
ReCyclix спечели престижна награда за най-иновативна концепция.
Фирмата публикува Междинен Финансов отчет, с който показва постигнатите добри резултати за първите 3 тримесечия на 2016 г.

По-важно, обаче е, че ReCyclix разкри плановете си за своето бъдещо развитие:

- до октомври 2017г. се планира да изпълнят своята финансова цел от 14 млн. евро (към момента са на половина). Не става ясно обаче, дали това са само набрани от инвеститорите средства или има и друг вид финансиране (реинвестиране на печалба, кредитиране и други) Smile

- по-тревожното за всички инвеститори е обаче това, че след като се постигне тази цел, т.е. около октомври 2017г. ще бъдат преустановени регистрациите на нови членове.

- всички настоящи членове ще имат 1 година, т.е. 10 цикъла да върнат инвестициите си (от октомври 2018г. фирмата минава изцяло на нова система на работа. Ще се създаде Инвестиционен фонд със седалище в Малта.

- Фондът за инвеститори в Малта ще бъде отворен за големи инвеститори с минимална инвестиция в размер на 100 000 евро.

- тази нова система ще стартира още в началото на 2017 г. и ще работи паралелно със старата до октомври 2018г., когато старата ще бъде прекратена.

- За съществуващите членове, които не могат да инвестират такава висока сума (като всички нас) , фондът ще предложи участие във външни инвеститорски "басейни" - колективни форми на участие. Подробности ще се дадат на по-късен етап, може би в края на другата година, когато са ясни детайлите.

Засега повече яснота по въпроса няма, но едно е ясно - печалбата ще бъде до октомври 2018г., след това ще чакаме подробности, но се говори за една нормална годишна печалба в размер на 9-10%, а не като сегашната в размер на близо 140% (10 цикъла по 14%) Smile

Та ако някой все още се колебае, дали да инвестира и колко - да се съобрази с планираните промени и да действа.

Успех.
(Ако съм бил полезен и искате да станете мой реферал (последовател), при регистрация въведете ID: 6494-1F5A-67D8) Благодаря!

LuckyBG

0.000 AlertPay_USD
0.000 AlertPay_EURO
0.000 PayPal_USD
0.000 PayPal_EURO

Пуснато на: 11 Яну 2017 23:07 Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте, колеги, пожелавам на всички Вас през Новата Година много здраве, благополучие, бъдете щастливи, много радост и успех през Новата 2017г. Smile

Recyclix не е забравена тема, нещата в тази онлайн платформа се развиват по план, аз лично досега не съм имал никакви проблеми с този бизнес - депозиране, теглене на средства или съпорт (поддръжка).

Вече достигнах набелязаната цел и повече от 10 седмици само тегля средства, (разпределил съм си отпадъците на 5 равни части през 7 дни и така се застъпват на 3-та и 5-та седмица постоянно, т.е. мога да тегля средства всяка седмица) и досега нито веднъж не съм имал забавяне или някакъв проблем с теглене.
Ако не настъпи някаква промяна и компанията спази обявените си вече планове за развитие на този бизнес, ще имам тази възможност за доход поне до края на 2018г. (октомври 2018 г.), за което мога само да бъда благодарен и се радвам, че мога да го споделя с вас. Благодаря на тези, които ми се довериха и се включиха в проекта и мога само да успокоя всички "скептици на проекта", че това е най-сигурният онлайн бизнес, които може да намерите в интернет, с най-малък риск за вашата инвестиция!

Не забравяйте, че все още не е късно и може да се включите. Нови регистрации ще са възможни до края на 2017г. (октомври), а след това до октомври 2018г. само ще може да се теглят средства при 140% годишна възвръщаемост (ROI) с цел последно регистриралите се да си възвърнат инвестицията преди да се смени платформата за набиране на средства за проекта с нова по-мащабна форма от големи инвеститори.

Ето и един колега, който е достигнал обработван отпадък от 5000кг. само за 3 месеца, но при него се е случило благодарение основно на комисионните от депозитите на неговите последователи, хора повярвали в този проект и по-малко с негови лични средства Smile

Той обича да записва клипове за разясняване по този проект, затова качвам линк към негово видео, ако имате въпроси може да питате мен или направо него, ще се радвам ако мога да помогна. Приятно гледане:

Постигнати 5000 кг в Recyclix! * 09.01.17 *

Успех.
(Ако съм бил полезен и искате да станете мой реферал (последовател), при регистрация въведете за Master Account ID: 6494-1F5A-67D8) Благодаря!

marijyanita

Предупреждение

Възраст: 26

0.000 AlertPay_USD
0.000 AlertPay_EURO
0.000 PayPal_USD
0.000 PayPal_EURO

Пуснато на: 21 Яну 2017 12:26 Заглавие: Отговорете с цитат

Здравей,реших и аз да се включа.Малко се обърках...Не можах да разбера след 1вия цикъл трябва да си изтегля парите,да не ги тегля или да сложа нови 20евро примерно Question
http://legacyclix.com/?ref=marijyanita
http://www.scarlet-clicks.info/?ref=marijyanita
Върнете се в началото
marijyanita

Предупреждение

Възраст: 26

0.000 AlertPay_USD
0.000 AlertPay_EURO
0.000 PayPal_USD
0.000 PayPal_EURO

Пуснато на: 21 Яну 2017 12:31 Заглавие: Отговорете с цитат

Collect affiliate earnings to

Withdrawal balance
Account balance

Кое е по0добре да избера? Rolling Eyes

И с риск да стана досадна,как най-добре да инвестирам този бонусс от 20евро?
Благидаря Embarassed
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Пари от Интернет Форуми -> Проблеми, дискусии, предложения за нови програми Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5
Страница 5 от 5

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Подобни теми
Тема Автор Форум Отговори Пуснато на
Няма нови мнения Нова Рев Шаре Програма-бонус 10 $ за ... tuzara82 Свободен реферален PTC раздел 7 20 Яну 2017 23:10 Вижте последното мнение
Няма нови мнения Wellcame.net - бонус при регистрация rumenrsd Пари от игри 4 05 Ное 2016 23:18 Вижте последното мнение
Няма нови мнения kostoprus.ru Безконечен бонус, ПЛАЩА wladybg Други 6 29 Окт 2016 23:42 Вижте последното мнение
Няма нови мнения dream-ville.ru - Бонус при регистраци... plamenmr Пари от игри 8 28 Окт 2016 11:19 Вижте последното мнение
Няма нови мнения 5000 сатоши бонус за регистрация+500 ... rosen74 Криптовалути (BTC, LTC и др.) 0 06 Окт 2016 10:18 Вижте последното мнение

Бгтоп - класация на българските сайтове!