Цъкнете тук за да гласувате в bgtop и да премахнете тези ленти
Пари от Интернет :: Кажете най - добрата алтернатива за печелене на пари.
Пари от Интернет Форуми Пари от Интернет
Заедно печелим повече

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Кажете най - добрата алтернатива за печелене на пари.
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5

Създайте нова тема   Напишете отговор    Пари от Интернет Форуми -> Други начини за печелене (архив)
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
patriot86

Възраст: 31
Статус: offline

0.000 AlertPay_USD
0.000 AlertPay_EURO
0.350 PayPal_USD
0.000 PayPal_EURO

Пуснато на: 09 Яну 2015 11:00 Заглавие: Отговорете с цитат

stoyanz написа:
Във връзка с онова с което аз се занимавам днес търсех дума , оказа се че е ник на един от писалите в тази тема , забравена от години, но това не си ти , нека да уточня.Така гугъл ме телепортира тук.А както виждаш аз този форум съм го открил далеч преди теб още през 2009 и по броя на постовете ми може да се съди , че съм го бил забравил.Чест му прави ,че се е запазил толкова години.

А относно кой с какви зрителни проблеми е ... , аз се изразих метафорично .Имах в предвид че някои в пълна тъмнина да ги пуснеш се ориентират , а други и манна небесна да се стовари върху тях пак няма да усетят.

Аз съм показал къде е вратата , а който иска влиза , който може ориентирва се , няма да го преразказвам, смятам , че линка ми работи , отваря се и страницата не е празна...

Иначе , кликсенс го познавам, но спортните залози са далеко от моя кръгозор Wink

Явно ще се получи една дълга,безполезна,метафорична,архивна дискусия.
Тази врата е отворена преди доста време...във форума е пълно с теми на това,което предлагаш,така че ако схващаш и моята метафора не сме чак такива далтонисти за каквито ни смяташ Wink
То хубаво си го открил форма преди мен ама вземи го пък и използвай в по-голяма степен освен да спамиш в архива...току виж и ти си добавил някой цвят към зрението си...
И ако ми кажеш,че печелиш по $100 000 от отворената ти врата те признах за новият бог на човечеството и ще основа секта на твое име прославяйки те денонощно Wink
stoyanz

Възраст: 38

0.000 AlertPay_USD
0.000 AlertPay_EURO
0.000 PayPal_USD
0.000 PayPal_EURO

Пуснато на: 09 Яну 2015 16:28 Заглавие: Отговорете с цитат

patriot86 написа:
stoyanz написа:
Във връзка с онова с което аз се занимавам днес търсех дума , оказа се че е ник на един от писалите в тази тема , забравена от години, но това не си ти , нека да уточня.Така гугъл ме телепортира тук.А както виждаш аз този форум съм го открил далеч преди теб още през 2009 и по броя на постовете ми може да се съди , че съм го бил забравил.Чест му прави ,че се е запазил толкова години.

А относно кой с какви зрителни проблеми е ... , аз се изразих метафорично .Имах в предвид че някои в пълна тъмнина да ги пуснеш се ориентират , а други и манна небесна да се стовари върху тях пак няма да усетят.

Аз съм показал къде е вратата , а който иска влиза , който може ориентирва се , няма да го преразказвам, смятам , че линка ми работи , отваря се и страницата не е празна...

Иначе , кликсенс го познавам, но спортните залози са далеко от моя кръгозор Wink

Явно ще се получи една дълга,безполезна,метафорична,архивна дискусия.
Тази врата е отворена преди доста време...във форума е пълно с теми на това,което предлагаш,така че ако схващаш и моята метафора не сме чак такива далтонисти за каквито ни смяташ Wink
То хубаво си го открил форма преди мен ама вземи го пък и използвай в по-голяма степен освен да спамиш в архива...току виж и ти си добавил някой цвят към зрението си...
И ако ми кажеш,че печелиш по $100 000 от отворената ти врата те признах за новият бог на човечеството и ще основа секта на твое име прославяйки те денонощно Wink
Аз ли оспамих форума с моите 3 поста , при това всичките от вчера ?! Я погледни аз дори нямам подпис където да съм сложил куки за шарани които да сложа да плуват в аквариумите на кликсенс и спортните залози . Smile

А колкото до моето обожествяване , мисля че не е достатъчно дори неправилно това което ще направиш. Сектантите реално погледнато не вярват в богове а само на водача на сектата , в случая ти , така че не виждам с нещо да ми допринесеш Smile

Видях как едни се шашкаха като някой покаже плащане от 1400$, други си мислеха че се е упражнявал с фоторедактираща програма.Представям си какво ще стане ако има още една две нули ...Не, ще ви спестя тази гледка. Smile

Това е вече 4-тия ми пост а все още не съм ти благодарил за вниманието което ми отдели. Personal gratefulness ! thumright
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
patriot86

0.000 AlertPay_USD
0.000 AlertPay_EURO
0.350 PayPal_USD
0.000 PayPal_EURO

Пуснато на: 09 Яну 2015 17:37 Заглавие: Отговорете с цитат

Приемам поздравленията,защото ловците на шарани като теб заслужават особено внимание Wink Да не говорим кой пуска куки,че този линк за милиони който си пляснал е кука с размерите на котва и ти много добре го знаеш Wink
Какъв е този феномен мултимилионери да влизат във форум за бедни далтонисти и да споменават суми с доста нули изодзадзе,а доказателствата черно на бяло за големите пари да си остават мираж??Няма ли някакъв форум за милионери,където да не се срамувате да показвате големите плащания, които получавате?
А по отношение на ClixSense,като ти слушам подигравателния тон ми е ясно колко са ти отворени вратите Wink
Нямам нищо лично към теб още повече че си личи,че си интелигентен човек,но на високопарни прказки за милионни печалби всички във този форум са се наслушали(включително и тези като мен с по-скромен опит тук) Wink

П.П. Така и така сме го подкарали на спам пусни още няколко линка,за да цъкна върху тях и да вземеш някоя стотинка...
didi
Модератор

Възраст: 43
Местожителство: Варна
2.628 AlertPay_USD
0.670 AlertPay_EURO
0.000 PayPal_USD
0.010 PayPal_EURO

Пуснато на: 09 Яну 2015 18:28 Заглавие: Отговорете с цитат

stoyanz, patriot86, не ми харесва накъде отива ...
Ако нямате какво да кажете по темата , което да е полезно за останалите от форума предлагам да спрете Exclamation
Върнете се в началото
patriot86

0.000 AlertPay_USD
0.000 AlertPay_EURO
0.350 PayPal_USD
0.000 PayPal_EURO

Пуснато на: 09 Яну 2015 20:35 Заглавие: Отговорете с цитат

didi написа:
Ако нямате какво да кажете по темата , което да е полезно за останалите от форума предлагам да спрете Exclamation

Съгласен съм!Даже като за жълт картон си признавам,че умишлено джавках по колегата,за да го ядосам и да го предизвикам да ми натрие физиономията с доказателство как е спечелил $100 000,но уви...провалих се.Посипвам си главЪта с пепел и засрамен и унизен се оттеглям в някой ъгъл да си броя центовете от бедняшките сайтове.
stoyanz

Възраст: 38

0.000 AlertPay_USD
0.000 AlertPay_EURO
0.000 PayPal_USD
0.000 PayPal_EURO

Пуснато на: 10 Яну 2015 2:10 Заглавие: Този пост има 1 коментар(а) Отговорете с цитат

didi написа:
stoyanz, patriot86, не ми харесва накъде отива ...

Забележката се приема . Наистина малко се поувлякохме , като че сме били в тротоарно кафене.
Но държа да отбележа , че нямам лоши помисли нито към форума , нито към който и да е било тук. Просто драснах два реда за да покажа на хората нещо по-различно , и после от дума на дума ...

Като цяло дори намирам това място за забавно, сигурно в бъдеще по-често ще идвам тук.Жалко , че първия ми пост тук се е забавил 5-6 години след регистрацията ми , но по-добре късно отколкото никога, както се казва в такива случаи. Желая успешна година на всички ! cheers
Върнете се в началото
pepo56

Възраст: 27

0.000 AlertPay_USD
0.000 AlertPay_EURO
0.000 PayPal_USD
0.000 PayPal_EURO

Пуснато на: 16 Юли 2015 14:57 Заглавие: Отговорете с цитат

The Advert Platform - е амаериканска компания за онлайн реклама собственост на Mike Deese

Защо е интересна компанията - работи по така наречения Share Revenue начин или споделя печалбата си с потребителите. Всеки има възможност да закупи кредитени пакети на стойност 25 евро и да получава дивиденти от компанията всеки 20 минути до достигане на 27.50 евро. Всеки от кредитните пакети съдържа и 550 рекламни кредита даващи възможност да рекламирате свой собствен бизнес.

На линка можете да си направите и безплатна регистрация. Програмата не позволява да се печели без инвестиция, освен с колелото на късмета, но там си е като тото да ти се падне джакпота

https://my.theadvertplatform.com/register/00000136748

Последната промяна е направена от pepo56 на 20 Сеп 2017 22:57 ; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
svetoslavcho

Бан

Възраст: 20
Местожителство: Sofiq
0.000 AlertPay_USD
0.000 AlertPay_EURO
0.000 PayPal_USD
0.000 PayPal_EURO

Пуснато на: 22 Окт 2015 22:11 Заглавие: Отговорете с цитат

Един от най-добрите PTC сайтове е http://www.ФОРУМА СИ ИМА ПРАВИЛА .com/XXXX Доказал се и плащащ веднага, силно ви го препоръчвам !!

Edit by didi :svetoslavcho , форума си има правила !С тях можеш да се запознаеш тук :
http://pari-ot-internet.com/forum/viewtopic.php?t=12
Пак според тях при две активни нарушения и направено 3-то следва БАН .Виждам , че си нов , затова няма да ти дам БАН за третото нарушение .Но ако продължаваш да не спазваш правилата ще бъда принудена да го направя !
Върнете се в началото
pepo56

Възраст: 27

0.000 AlertPay_USD
0.000 AlertPay_EURO
0.000 PayPal_USD
0.000 PayPal_EURO

Пуснато на: 20 Сеп 2017 23:00 Заглавие: Отговорете с цитат

Дата на заявка: 12.09.2017
Дата на получаване: 12.09.2017
Получена сума: 5.14
Платиха ми (за): 5 часа
Задължителна инвестиция: Не. Има и с инвестициа
Доказателство:

Operation date: 12 Sep 2017 15:40
Operation ID: 399769557
Operation type: transfer
Status: success
Credited: 5.14 $
Comment: Ad Click Xpress Withdraw #4789068-8011

http://www.adclickxpress.is/###

имам вече 10 плащания

има 2 системи една безплатна и една с инвестиция
с инвестиция се печели много
Има 2 системи
Search System представлява търсачка подобно на Google. Вляво на работния плот клйкваш на Search engine. Отваря се нова страница, където отново трябва да се влезе през login - горе вдясно до снимката. Влиза се отново с ID и паролата за Adclickxpress. След това в правоъгълното поле може да търсиш каквото и да е в интернет, дори на български. На всеки 30 минути дава по 1 кредит (изписва го горе в черното поле). . На следващия ден, кредитите се появяват в центове в портфейла на Search System. Тук не се гледат реклами, трупат се центове от търсене и могат да се изтеглят после. Получават се добри комисионни от всяко търсене на реферали, ако имаш такива. 1 кредит е 0.05 цента

другата е ACX Triprel. Горе в дясно натискаш на Go to ACX Tripler.Купуваш за 10 долара 1 пакет и той ти носи 15 долара по 20 цента на ден почивните дни по 10 за да спечелиш дневната комисионна натискаш на Get Paid Now след това на Fuul Page Ads гледаш 1 реклама и после пак Get Paid Now
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Пари от Интернет Форуми -> Други начини за печелене (архив) Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5
Страница 5 от 5

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Подобни теми
Тема Автор Форум Отговори Пуснато на
Няма нови мнения Как да вкарам пари в Payeer ? Caspyr Начините за плащане 0 06 Окт 2017 17:44 Вижте последното мнение
Няма нови мнения Beermoneyforum.com - пари от постване... bobibg Други 0 26 Сеп 2017 8:32 Вижте последното мнение
Няма нови мнения Размяна на пари между Skrill Paypal e... VanDamyanov Общи дискусии 4 02 Авг 2017 11:18 Вижте последното мнение
Няма нови мнения липсващи пари от баланса Vesetooo1991 Помощ! 6 14 Юли 2017 6:34 Вижте последното мнение
Няма нови мнения Печелене от всеки клик на линка ви!!! steli_777 Кошче 1 05 Юли 2017 22:46 Вижте последното мнение

Бгтоп - класация на българските сайтове!