Цъкнете тук за да гласувате в bgtop и да премахнете тези ленти
Пари от Интернет :: Предложение към собствениците на сайта
Пари от Интернет Форуми Пари от Интернет
Заедно печелим повече

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Предложение към собствениците на сайта

Създайте нова тема   Напишете отговор    Пари от Интернет Форуми -> Въпроси и предложения
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Beylian

Възраст: 36
Статус: offline

0.000 AlertPay_USD
0.000 AlertPay_EURO
0.000 PayPal_USD
0.000 PayPal_EURO

Пуснато на: 09 Апр 2018 18:08 Заглавие: Предложение към собствениците на сайта Отговорете с цитат

Имам предложение как малко да си подобрите форума като от сега съм сигурен че няма да ви хареса .
Може да направите регистрацията по лесна защото дава грешки и ги изписва на англииски аз сложих ясно написан и правилен имейл но ми даде грешка че имейла ми не е наред.Много сайтове вече имат фейсбук логин -лесно ,удобно,приятно.
Тази опция в която потребител трябва да даде 80 мнения и след това да има право да пуска тема ми се струва много обременяваща,комунистическа и нелогична,защо на потребителя трябва да му е трудно аз искам да пусна нова тема за една един руски сайт обаче не мога и сега трябва да пиша 80 мнения насила ,трябва ли потребителя да е насилван и мъчен ?
Сега ще ви обясня защо младите хора се махат от България с една поучителна история .Един млад човек отишал да си вади нова лична карта чакал 3 часа на опашка после седнал да хапне на обяд в един ресторант там прималял от глад защото обслужването било бавно после ходил по други задачки и на всякаде било чакане и условности вечерта се регистрирал с много мъка във вашия сайт но не можал да пусне тема и си казал явно мъчението на едни е наслада за други хванал си багажа заминал и не се върнал никога.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
zle_88
Член на Екипа

Възраст: 105

3.288 AlertPay_USD
0.250 AlertPay_EURO
20.118 PayPal_USD
7.050 PayPal_EURO

Пуснато на: 09 Апр 2018 18:29 Заглавие: Отговорете с цитат

Аз не съм съгласна с ..... Beylian . Само тоя фейсбук логин остава да се въведе ....
И ако се махнат тия 80 мнения Форума ще се напълни с "еднодневки" .
Поучителната история е ...... нашето ежедневие . И аз карам моите щерки да хващат пътя за чужбина .... но те не искат .

Rolling Eyes Question Embarassed

Възраст: 36

0.000 AlertPay_USD
0.000 AlertPay_EURO
0.000 PayPal_USD
0.000 PayPal_EURO

Пуснато на: 09 Апр 2018 18:53 Заглавие: Отговорете с цитат

Собствениците на гугал и фейсбук са станали милярдери преди да навършат 30г поради една причина -не са обичали условностите ,няма държава в света с толкова много писане бомащина и същевременно с такава корупция като нашата България .Според мен и да има еднодневки в форума те носят уникални посещения а това генерира доходи.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
zle_88
Член на Екипа

Възраст: 105

3.288 AlertPay_USD
0.250 AlertPay_EURO
20.118 PayPal_USD
7.050 PayPal_EURO

Пуснато на: 09 Апр 2018 19:09 Заглавие: Отговорете с цитат

Да наистина генерира лични доходи . Напълно си прав .

Shocked Shocked Shocked

Възраст: 34

0.000 AlertPay_USD
0.000 AlertPay_EURO
0.000 PayPal_USD
0.000 PayPal_EURO

Пуснато на: 11 Апр 2018 20:59 Заглавие: Този пост има 1 коментар(а) Отговорете с цитат

Нека не забравяме че този форум няма активен админ и всяка година за известно време форумът изчезва от интернет пространството. Всякакви предложения няма кой да ги изпълни.

Ако дава грешки при регистрация на нови потребители, това трябва да се поправи. Ние регистрираните няма как да разберем за трудностите при регистрация. Допускам че част от причините може да са у потребителя.

Потребител да има 80 мнения за да пусне тема ме изненадва че има такова условие. Може би важи за определени раздели. Струва ми се че редовно има новорегистрирани, които си пускат какви ли не обяви. И това им остава единственото мнение.
Може би трябва да има някакво такова изискване, но 80 мнения са много. Особено сега, когато форумът е неактивен.

Защо младите напускат България са локуми и звучи смешно като се свързва с този форум.
addon ads
5 ref levels since 2005
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Пари от Интернет Форуми -> Въпроси и предложения Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Подобни теми
Тема Автор Форум Отговори Пуснато на
Няма нови мнения Проект за монитор на игри + предложение toncata164 Пари от игри 1 21 Фев 2018 8:05 Вижте последното мнение
Няма нови мнения Въпросче за няколко сайта. s1m3on Кошче 3 09 Мар 2017 20:59 Вижте последното мнение
Няма нови мнения Проблем с сайта - GrandBux.Net GeorgiIvanov Помощ! 6 25 Юни 2016 18:08 Вижте последното мнение
Няма нови мнения Продавам 2 adult 18+ сайта ПРОДАДЕНИ BigDim Продавам 0 28 Окт 2015 12:40 Вижте последното мнение
Няма нови мнения HIYPbux - от 120% до 2400% печалба Са... hameleona200 HYIP (High-yield investment program) 5 30 Авг 2015 13:47 Вижте последното мнение

Бгтоп - класация на българските сайтове!