Цъкнете тук за да гласувате в bgtop и да премахнете тези ленти
Пари от Интернет :: eBesucher - "Geo-targeting" трафик сърф
Пари от Интернет Форуми Пари от Интернет
Заедно печелим повече

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

eBesucher - "Geo-targeting" трафик сърф
Иди на страница Предишна  1, 2, 3

Създайте нова тема   Напишете отговор    Пари от Интернет Форуми -> PTS (Paid To Surf)
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Simeon24

Възраст: 25
Статус: offline
Местожителство: Варна
0.000 AlertPay_USD
0.000 AlertPay_EURO
1.120 PayPal_USD
0.000 PayPal_EURO

Пуснато на: 24 Ное 2013 0:11 Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте регистрирах се в двата сайта от първия пост,но не ми стана ясно какви сайтове трябва да добавям в ebesucher и това paid-to-promote за какво ми беше някой с малко свободно време би ли ми помогнал малко на ЛС като ми обясни ! Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Dowper
Модератор

Възраст: 27
Местожителство: Севлиево
1.210 AlertPay_USD
0.000 AlertPay_EURO
0.720 PayPal_USD
0.320 PayPal_EURO

Пуснато на: 24 Ное 2013 0:41 Заглавие: Отговорете с цитат

Ebesucher е авто сърф, не добавяш сайтове, а сърфираш. Има аддон, теглиш и с него сърфиш.
PaidVerts
Върнете се в началото
dimittrov

Възраст: 49
Местожителство: Добрич
0.000 AlertPay_USD
0.000 AlertPay_EURO
0.000 PayPal_USD
0.000 PayPal_EURO

Пуснато на: 23 Окт 2018 3:58 Заглавие: Отговорете с цитат

Да вдигна малко темата, евентуално ако има желаещи.

Седмично плащане от най-старият плащащ аутосърф сайт в интернет, за който съм пускал тема още през 2004 година но е изтрита в този пробит форум, пълен с отрепки, и мързеливи неудачници, които чакат на готово да изкарват пари от нета.
Лесни пари няма, няма и да има вече, ако е имало някога евентуално!

Инвестиция в сайта 0 USD и 0 EUR.
Метода за заработване от сайта е пасивен, като за заработка от минимум 5-8 евро на ден ви е нужна машина с минимум процесор Core i5 + 16 GB DDR3 памет, ако ще ползвате машината и за друга работа освен метода (иначе, ако ще ползвате само метода, ви стига и бюджетен лаптоп с оптимизирана операционна система и 4 GB RAM).
Бях споделил тук и самият метод и начин за работа със сайта, но нещата леко се промениха относно метода и начина който бях споделил.
Ако сте IT ограмотени бързо ще съумеете да влезете в новият режим за заработване от сайта.
Нямам намерение и желание да споделям и да давам на никого каквото и да е било инфо вече в тоя кенеф нета, за каквото и да е било.
Макар, че и това е част от инфо което споделям в този клошарски форум.

Нета не е това което беше, преди 20-23 години и вече е пълно, със всякаква измет, отрепки и милион микроби.

Относно метода:
Инвестиция в метода 0 USD, 0 EUR.
Компанията е легитимна и работи и плаща от 2004 година, за всяко плащане ви се издава и фактура освен разписката в пейпал.
Процесорите за плащане са пейпал или по банков път или epay.bg, като за epay.bg трябва да сте на 3-то ниво за да ви се отключи IBAN-на и да имате неограничени преводи и плащания и др.
http://bit.ly/2mNHwEA

Добавям и линк към новият сайт на компанията който стартира на 01.10.2018 г.
Метода и начина за заработка в новият сайт също е пасивен, но на 98%, и 2 % намеса от ваша страна, ако желаете за да припечелвате повече.
Състои се в следното: Изпълнявате оферти, гледате клипове, има и PTC секция, както и на 30 минути да събирате билети за дневната лотария с 7 награди от по 0,03 евроцента.
http://bit.ly/2AmtOjC
Върнете се в началото
Bulgaria.

Възраст: 24

0.000 AlertPay_USD
0.000 AlertPay_EURO
0.010 PayPal_USD
0.000 PayPal_EURO

Пуснато на: 23 Окт 2018 16:42 Заглавие: Отговорете с цитат

защо такъв хейт бе човек ? Тук преди всички си помагаха и с времето всички се научиха да са тарикати и форума почна да замира..Имаш доста теми с хубави сайтове,но единственото,което целиш е да закачиш някой друг реферал и айде..Намерил си начин да печелиш-ОК,но тук не е форум за хвалби само,а за взаимопомощ.Щом предлагаш нещо и искаш реферали,ако им обясниш ще имаш много,но с такова държание едвали Sad
Върнете се в началото
dimittrov

0.000 AlertPay_USD
0.000 AlertPay_EURO
0.000 PayPal_USD
0.000 PayPal_EURO

Пуснато на: 23 Окт 2018 18:43 Заглавие: Отговорете с цитат

Ама въобще не ми трябват никакви реферали, най-вече от България, ама въобще... Българите сме най-долното и мръсно племе, което си е заслужило днешната съдба.
Преди давах много инфо и съм помогнал на много хора в нета, не само относно как да се печели, но и в сферата в която се занимавам, но хората които бяха в нета бяха нормални, а не като сега виртуални, ненормални и пристрастени към нета и повредени психически и емоционално. Щом още със ставането си от сън се залепят за телефоните си или компютрите, с нагласата да проверят какви помии са изтървали докато са спали, а 99% от съдържанието което ги вълнува и интересува в нета е талаш, клюки и евентуално дребни изгоди с които задоволяват жалките си душички. Това че съм сложил реферални линкове навсякъде никой не го бърка като кликне на линка след това да си копира чистия адрес и да го отвори в друг браузър и да се регне или да си изтрие кеша и бисквитките на браузъра от който го е отворил.

btv:
Извън хейтването ми по горе, но все още по темата.
Адмирации на Валери Симеонов, за думите му относно протестиращите.
Видя се отново, че емоциите в мисленето на българина отново му пречат да разсъждава.
По голяма мощ и сила от природата няма, тя ти дава или взима когато те допуска да вдишаш първата си глътка въздух в един от нейните светове.
Никой не е застрахован от нейните грешки, макар че в конкретният случай имат намеса и на човешки фактори.
Така че Бог дал, Бог взел!
dimittrov

0.000 AlertPay_USD
0.000 AlertPay_EURO
0.000 PayPal_USD
0.000 PayPal_EURO

Пуснато на: 28 Окт 2018 13:04 Заглавие: Отговорете с цитат

Първо плащане от вторият сайт, платиха до 3 часа след заявяването. Сумата е направена за 7 дни. Сайта все още го развиват, и така е и споменато на самият сайт. За сега няма да продължавам работата по него, и ще си продължа работата по първият, тъй като заработката там е по голяма за 7 дни. На двата сайта не може да се работи едновременно защото аутосърфа е един и същ и за двата сайта, и ако се работят и двата сайта едновременно заработката ще е още по малка.

Върнете се в началото
reaper88

Възраст: 30

0.400 AlertPay_USD
0.000 AlertPay_EURO
4.018 PayPal_USD
0.000 PayPal_EURO

Пуснато на: 28 Окт 2018 13:53 Заглавие: Отговорете с цитат

dimittrov, ако решиш да споделиш метода си пиши ми на лс, ще се ти стана реф.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Пари от Интернет Форуми -> PTS (Paid To Surf) Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
Страница 3 от 3

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Подобни теми
Тема Автор Форум Отговори Пуснато на
Няма нови мнения bitfine.biz-10% на ден "Докато с... kehaq Скам листа 12 14 Ное 2017 22:26 Вижте последното мнение
Няма нови мнения bitchair.biz-10% на ден "Докато ... kehaq Скам листа 16 18 Окт 2017 12:27 Вижте последното мнение
Няма нови мнения bitcosmos.biz-10% на ден "Докато... kehaq Скам листа 15 26 Сеп 2017 11:05 Вижте последното мнение
Няма нови мнения Игри с "Cash Points" как ... rokol1 Пари от игри 0 04 Авг 2017 18:55 Вижте последното мнение
Няма нови мнения http://paying4traffic.com-сърф nlaskin PTS (Paid To Surf) 2 30 Мар 2017 12:59 Вижте последното мнение

Бгтоп - класация на българските сайтове!