Цъкнете тук за да гласувате в bgtop и да премахнете тези ленти
Пари от Интернет :: Perfect Money
Пари от Интернет Форуми Пари от Интернет
Заедно печелим повече

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Perfect Money
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4

Създайте нова тема   Напишете отговор    Пари от Интернет Форуми -> Начините за плащане
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
pvacheva

Възраст: 45
Статус: offline
Местожителство: Козлодуй
0.350 AlertPay_USD
0.000 AlertPay_EURO
1.380 PayPal_USD
0.000 PayPal_EURO

Пуснато на: 26 Яну 2019 16:20 Заглавие: Отговорете с цитат

Току що се регистрирах в Perfect Money и имам въпрос за да получа пари там кое потребителско име трябва да дам? За да изтегля пари от там как да добавя дебитна карта или сметка има ли начин?

ptc-pvacheva
CashTravel
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
rus

Възраст: 35

0.000 AlertPay_USD
0.000 AlertPay_EURO
0.000 PayPal_USD
0.000 PayPal_EURO

Пуснато на: 26 Яну 2019 17:12 Заглавие: Този пост има 1 коментар(а) Отговорете с цитат

pvacheva, за да получиш пари си даваш сметката, която започва с U и следват цифри. Сметката за долари е с U. Е е за евро, има и други. Номерът на акаунта се пише само при вход в РМ и не служи за преводи. Това го пише на предната страница в темата.
Директно теглене не съм убеден че може. С тяхна карта може би. Те всички предлагат карти.
addon ads
5 ref levels since 2005
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
pvacheva

Възраст: 45
Местожителство: Козлодуй
0.350 AlertPay_USD
0.000 AlertPay_EURO
1.380 PayPal_USD
0.000 PayPal_EURO

Пуснато на: 26 Яну 2019 18:49 Заглавие: Отговорете с цитат

Много благодаря за помощта Smile Ами тогава защо ми искаха име на акаунт да измисля то за какво ще ми послужи след като влизам с номер и пари ще ми превеждат с номер потребителско име не ми трябваше Smile

rus, Линковете в подписа ти не се отварят при мен пише "достъпът отказан"

ptc-pvacheva
CashTravel
Върнете се в началото
rus

Възраст: 35

0.000 AlertPay_USD
0.000 AlertPay_EURO
0.000 PayPal_USD
0.000 PayPal_EURO

Пуснато на: 26 Яну 2019 19:13 Заглавие: Отговорете с цитат

Името на акаунта ще се изписва кой праща парите. Все пак друго си е да изпише Пешо праща пари, отколкото само номер Smile

pvacheva. Линковете ми в подписа са съкратени, вероятно използваш някаква блокираща система. Благодаря че ми казваш. Тези линкове все още са валидни, сайтовете плащат и затова не съм се занимавал да ги променям. А и като са съкратени се събират повече. Пиши на лично ако има друго.
addon ads
5 ref levels since 2005
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Пари от Интернет Форуми -> Начините за плащане Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
Страница 4 от 4

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Подобни теми
Тема Автор Форум Отговори Пуснато на
Няма нови мнения crypto-money Нова Игра !!! nomad Пари от игри 1 24 Яну 2019 22:25 Вижте последното мнение
Няма нови мнения money-island.biz, 10р инвест, ПЛАЩА! ... toncata164 Пари от игри 17 17 Яну 2019 18:50 Вижте последното мнение
Няма нови мнения bakery-money - СКАМ Ivan_lechev Пари от игри 1 27 Дек 2018 18:48 Вижте последното мнение
Няма нови мнения VidsWatcher Earn Money by Viewing vid... GabrielFerrer2984 Други 5 25 Дек 2018 0:37 Вижте последното мнение
Няма нови мнения work-money НОВО nomad Пари от игри 13 19 Май 2018 21:00 Вижте последното мнение

Бгтоп - класация на българските сайтове!