Цъкнете тук за да гласувате в bgtop и да премахнете тези ленти
Пари от Интернет :: Revolut- 20 лв за нови клиенти-обновена
Пари от Интернет Форуми Пари от Интернет
Заедно печелим повече

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Revolut- 20 лв за нови клиенти-обновена

Създайте нова тема   Напишете отговор    Пари от Интернет Форуми -> Други
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
urindanger

Възраст: 35
Статус: offline

0.000 AlertPay_USD
0.000 AlertPay_EURO
0.000 PayPal_USD
0.000 PayPal_EURO

Пуснато на: 05 Авг 2019 21:56 Заглавие: Revolut- 20 лв за нови клиенти-обновена Отговорете с цитат

Здравейте, представям ви Revolut. Това е електронен портофейл с мобилно приложение. Алтернатива на банките. С Revolut можете да изпращате пари безплатно в доста валути. С тяхната карта може да плащаш без такси, превалутираш на много изгоден курс ( такъв какъвто има само на междубанковите пазари и обикновения портебител няма достъп). Теглиш от банкомат до 200е месечно без такса.

В момента за нови потребители има 20 лева бонус от този линк. ( това е покани приятел). Промоцията е в сила до 26.08.2019. Трябва да се регистрирате от този линк ( или от някой друг приятел)

https://revolut.com/referral/borisl780!G10D21

Важно: За да получите дебитната карта безплатно трябва да се регистрирате от мобилното приложение.

- отваряте линкът, въвеждате телефоннния си номер и получавате смс и от този линк изтегляте приложението. Така доставката е безплатна иначе е 5 лири .

След като ви доставят картата трябва да я заредите с определна сума( да я активирате) и да направи една операция с нея. Зарежда се със дебитна карта, като плащане на пос терминал в чужбика. На някои банки това е безплатно, на други има малка такса. След това използвате картата си и получавата 20 лв подарък , както и аз .

Това мобилно приложение има много много предимства които ми е трудно да изброя в момента , но с времето което го използвате започва да висе иска да не стъпвате в банка а даизползвате само него.

Успех!

Последната промяна е направена от urindanger на 12 Сеп 2019 15:41 ; мнението е било променяно общо 5 пъти
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ivandge

Възраст: 18

0.000 AlertPay_USD
0.000 AlertPay_EURO
0.000 PayPal_USD
0.000 PayPal_EURO

Пуснато на: 06 Авг 2019 18:16 Заглавие: Отговорете с цитат

Еее,и тук ударих на камък.. Neutral Все 18 искат
Върнете се в началото
urindanger

0.000 AlertPay_USD
0.000 AlertPay_EURO
0.000 PayPal_USD
0.000 PayPal_EURO

Пуснато на: 06 Авг 2019 18:47 Заглавие: Отговорете с цитат

Ако ти теябва , можеш да направиш на някой роднина.

https://idleminer.onelink.me/Irub/181dd702
Върнете се в началото
bobibg

Възраст: 66

0.000 AlertPay_USD
0.000 AlertPay_EURO
0.000 PayPal_USD
0.000 PayPal_EURO

Пуснато на: 07 Авг 2019 8:47 Заглавие: Отговорете с цитат

можеше да си направиш труда поне да напишеш малко инфо - какво е това, как се ползва, такси, мобилно приложение.. Има и такса 5 паунда за доставка на картата..
Върнете се в началото
urindanger

0.000 AlertPay_USD
0.000 AlertPay_EURO
0.000 PayPal_USD
0.000 PayPal_EURO

Пуснато на: 08 Авг 2019 19:45 Заглавие: Отговорете с цитат

Виждам, че имам един реферал. Ако картата не е безплатна т.е. таксуват те за нея ( поради закъсняла информация от моя страна)драсни 1 л.с. ще ти върна парите за картата.
Върнете се в началото
vallawsbig

Възраст: 45
Местожителство: Bulgaria
0.000 AlertPay_USD
0.000 AlertPay_EURO
0.020 PayPal_USD
0.000 PayPal_EURO

Пуснато на: 08 Авг 2019 22:26 Заглавие: Отговорете с цитат

Аз се регистрирах. Трябва да вкараш 25 лв. и тогава ти изпращат картата. Веднага се активира в телефона. До 20 август ще дойде. За да се получи бонуса, трябва да се:
Активирайте безконтактните плащания
За ваша сигурност безконтактните и онлайн плащанията с физическата ви карта се активират само след трансакция с чип и ПИН код в магазин или след теглене от банкомат. Можете също да ги активирате ръчно чрез „Настройки за защита“ в раздела „Карти“ на приложението, както и да проверите ПИН кода си.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес
vaskoy

Възраст: 21
Местожителство: София
0.140 AlertPay_USD
0.000 AlertPay_EURO
0.030 PayPal_USD
0.000 PayPal_EURO

Пуснато на: 09 Авг 2019 7:39 Заглавие: Отговорете с цитат

Revolut лимитират профилите след известно време. Не ги препоръчвам. Идеята е яка, ама с тая политика дето имат
.. няколко мои приятели им лимитирана профилите. Като бяха вкарали 100лв+ Причина за лимитирани е някаква сигурност за против пране на пари. И ти искат документи от къде получаваш пари за доказателство. Като искат да им изпратиш последни 3 заплати от работата ти. Многоо информация за нещо. Мен банката ми не ме е питала за такива неща , пък на тях да давам.
Върнете се в началото
urindanger

0.000 AlertPay_USD
0.000 AlertPay_EURO
0.000 PayPal_USD
0.000 PayPal_EURO

Пуснато на: 09 Авг 2019 9:04 Заглавие: Отговорете с цитат

Предполагам за да стане това трябва да се въртят доста прилични суми напред назад. И в даден момент е възможно, но чесно казано според мен това е еденичен случай отколкото правило.

Аз ги пилзвам от повече от половин година. Преваждам си част от заплатата там и си я харча през тях. Още повече, че преди да можеш да вкарваш директно левове, зареждаш евро които после превалутираш в лева на по-висок курс отколкото са те таксували теб , твойта банка.
Върнете се в началото
urindanger

0.000 AlertPay_USD
0.000 AlertPay_EURO
0.000 PayPal_USD
0.000 PayPal_EURO

Пуснато на: 12 Сеп 2019 15:34 Заглавие: Отговорете с цитат

Привет, Revolut решиха да си продължат промоцията за нови клиенти -покани приятел.

Всеки който се регистрира от този линк https://revolut.com/referral/borisl780!G10D21
(или от линка на някой друг приятел Mr. Green ) ще получи 20 лв подарък.
За да получите 20 те лв. трябва да въведете телефонния си номер и от получения смс да изтеглите приложението.След като се регистрирате трябва да заредите минимум 25 лв в сметката си. След което можете да поръчате безплатна дебитна карта. Трябва да потвърдите самоличността си. След като направите първата си транзакция с картата( плащане на пос терминал с пин код) ще получите 20 лв подарък.

Промоцията важи до 02.10.2019

Успех

https://idleminer.onelink.me/Irub/181dd702
Върнете се в началото
thebestback

Възраст: 29

0.990 AlertPay_USD
0.000 AlertPay_EURO
0.400 PayPal_USD
0.000 PayPal_EURO

Пуснато на: 12 Сеп 2019 20:34 Заглавие: Отговорете с цитат

Аз имам всичките и съм в ЮК...ако искаш пиши да ти пратя рефеалните линкове на monese,monzo,n26,starling bank,tide и още 5-6.Всичките дават кешовица и имат подобни правила,да заредиш,да похарчиш,ама аз купувам един банан и другото като дойде и прехвърлям по други карти и замръзявам картата...Също така с тея празни карти е перфектно за амазпн прайм да ги цакаш всеки месец...
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Пари от Интернет Форуми -> Други Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Подобни теми
Тема Автор Форум Отговори Пуснато на
Няма нови мнения moniktop.ru рестарт , нови планове П... rokol1 Пари от игри 68 24 Окт 2018 15:27 Вижте последното мнение
Няма нови мнения Database.az - Играй, научавай нови не... DOPO Други 7 13 Яну 2017 17:07 Вижте последното мнение
Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения НОВИ САЙТОВЕ, С МНОГО ВЪЗМОЖНОСТИ ЗА ... liliya68 Проблеми, дискусии, предложения за нови програми 0 14 Окт 2016 19:20 Вижте последното мнение
Няма нови мнения Търся нови алтернативи за обмяна на р... r3sp3c7 За уебмастъри 0 30 Сеп 2016 15:50 Вижте последното мнение
Няма нови мнения Нови игри shefchenko17 Кошче 2 16 Яну 2016 2:24 Вижте последното мнение

Бгтоп - класация на българските сайтове!