Цъкнете тук за да гласувате в bgtop и да премахнете тези ленти
Пари от Интернет :: Проект Финансова Независимост - Как да се пенсионираме млади
Пари от Интернет Форуми Пари от Интернет
Заедно печелим повече

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Проект Финансова Независимост - Как да се пенсионираме млади

Създайте нова тема   Напишете отговор    Пари от Интернет Форуми -> Off Topic -> Ваши проекти
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
BigDim

Възраст: 32
Статус: offline

0.000 AlertPay_USD
0.000 AlertPay_EURO
100.000 PayPal_USD
0.000 PayPal_EURO

Пуснато на: 27 Сеп 2020 11:15 Заглавие: Проект Финансова Независимост - Как да се пенсионираме млади Отговорете с цитат

Здравейте съфорумци,

Отдавна не съм пускал тема. Този форум беше голям начален тласък за мен и за това, с което се занимавам.

Оттук изкарах много пари, предлагайки различни услуги, а потребителите, които ги използваха също правеха пари.

Искам да споделя с вас един чисто нов проект, с който съм се захванал и който смятам да развивам от тук нататък.

https://angelovdimitar.com/

Това е моят блог, където споделям всичко, което съм научил и приложил за инвестициите - акции, ETF-и и други.

Всички статии се пишат изцяло и лично от мен. Отговарям с името си за качеството и достоверността на съдържанието, което ще намерите на сайта.

Макар и да не съм финансов съветник или консултант, надявам се, че ще намерите стойност на страниците на блога ми. Също силно се надявам статиите да ви помогнат да вземете някои важни за вас решения за инвестициите си и да хвърлят една по-голяма светлина над някои методи.

Блогът е също и за личностно развитие. Споделям моите виждания и моите разсъждения по темата за финансовата независимост, парите и инвестициите.

И понеже всичко написано идва от опита ми, надявам се ви помогне да "пречупите" мисленето си и да се настроите за забогатяване Smile

Съдържанието на angelovdimitar.com е безплатно и изцяло достъпно за всеки. Няма да бъдете подтиквани да си купите нещо, просто защото не искам да ви продавам някакъв продукт. Целта ми е друга - да помогна на колкото се може повече хора в България да подобрят финансовото си състояние и да изградят едно по-добро бъдеще.

Искате ли да се пенсионирате рано и да се радвате на живота докато сте млади ? Искате ли да сте финансово свободни и да не работите за заплата, а да правите това, което харесвате и обичате ? Именно това ще ви направи богати !

Ако отговорът на тези въпроси е "ДА", то заповядайте в блога ми и нека бъдем успешни и щастливи, за едно по-добро финансово бъдеще.

Благодаря ви !
Sponsor
DOWNLOAD
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Пари от Интернет Форуми -> Off Topic -> Ваши проекти
Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Подобни теми
Тема Автор Форум Отговори Пуснато на
Няма нови мнения TronChain - Нов Smart Contract проект... ataman79 Криптовалути (BTC, LTC и др.) 12 11 Авг 2020 8:40 Вижте последното мнение
Няма нови мнения Majar - проект на платформата Elrond ... ataman79 Криптовалути (BTC, LTC и др.) 0 30 Юли 2020 9:05 Вижте последното мнение
Няма нови мнения PGI Trade - успешен проект в България... ataman79 Криптовалути (BTC, LTC и др.) 22 14 Юни 2020 16:54 Вижте последното мнение
Няма нови мнения mind.capital -Проект на Гонзало Гарси... kehaq Криптовалути (BTC, LTC и др.) 49 14 Дек 2019 14:06 Вижте последното мнение
Няма нови мнения ВИП, ПРОЕКТ на ФОРУМА(в монета не е ... rokol1 Пари от игри 6 15 Апр 2019 20:17 Вижте последното мнение

Бгтоп - класация на българските сайтове!