Цъкнете тук за да гласувате в bgtop и да премахнете тези ленти
Пари от Интернет :: Въпрос за Neobux
Пари от Интернет Форуми Пари от Интернет
Заедно печелим повече

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Въпрос за Neobux

Създайте нова тема   Напишете отговор    Пари от Интернет Форуми -> Проблеми, дискусии, предложения за нови програми
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Beylian

Възраст: 39
Статус: offline

0.000 AlertPay_USD
0.000 AlertPay_EURO
100.000 PayPal_USD
0.000 PayPal_EURO

Пуснато на: 11 Фев 2021 11:13 Заглавие: Въпрос за Neobux Отговорете с цитат

Реших да инвестирам в Neobux купих си 25 реферала и мисля да инвестирам още 50,60 лв до края на месеца ,имам няколко въпроса.Четох че е хубаво да се копуват реферали за 180 дни за да се ползва отстъпката от 30% обаче като сметна нещо не излиза както трябва .Ако ги удължавам всеки месец ми иска на 4,75 долара което за 6 месеца 180 дни излиза 28.5 долара а ако ги удалжа направо за 6 месеца 180 дни ми иска 28 долара ,реално няма отстъпка от 30% .Аз ли нещо бъркам и не мога да схвана ?Другото което искам да питам е че всички казват да се закупи златен статус но казват и че падат кликанията на половина и пак се вадят същите пари вярно ли е това ? Много ще съм благодарен ако някой има опит и сподели .Благодаря предварително!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Sponsor
DOWNLOAD
Tsa

Възраст: 43

0.000 AlertPay_USD
0.000 AlertPay_EURO
100.000 PayPal_USD
0.000 PayPal_EURO

Пуснато на: 19 Фев 2021 20:26 Заглавие: Отговорете с цитат

без да си голд мембър не се занимавай с реферали, ще си загубиш парите (не само в този сайт). Също така ако си голд мембър пак не се печели от рент реферали в нео-то по принцип, но може да пробваш. Ако си голд обаче се приготви да наемеш доста повече реферали иначе не можеш да си избиеш членството, въпреки тях пак не е сигурно.
Не го препоръчвам ако искаш да печелиш от рентване на реферали има доста по-доходоностни сайтове за това. В неото ще си изгубиш само времето, найвероятно и парте. Аз стигах 300 реферала и с голдън и въпреки това едвам си избиваш парите. и само въртиш едни пари. И по принцип трябва да ги удължаваш с 240 дни и да дебнеш около празници има по 2% допълнителна отстъпка, но както писах по-горе е загуба на време ако искаш да спечелиш тук от рентване. Може и да става, но с доста по-сериозни инвестиции, но и там не е сигурно.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
zle_88
Член на Екипа

Възраст: 108

0.000 AlertPay_USD
0.000 AlertPay_EURO
101.000 PayPal_USD
0.000 PayPal_EURO

Пуснато на: 19 Фев 2021 22:01 Заглавие: Отговорете с цитат

В този сайт още като наемеш реф си на загуба . Кликат малко . Губиш пари и време .
Потърси др сайт .

Rolling Eyes Evil or Very Mad Twisted Evil
Създайте нова тема   Напишете отговор    Пари от Интернет Форуми -> Проблеми, дискусии, предложения за нови програми Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Подобни теми
Тема Автор Форум Отговори Пуснато на
Няма нови мнения въпрос за транзакции gretta Начините за плащане 2 20 Юни 2021 20:40 Вижте последното мнение
Няма нови мнения NeoBux - първо плащане! s1m3on Свободен реферален PTC раздел 0 14 Май 2019 10:44 Вижте последното мнение
Няма нови мнения Seosprint - въпрос за теглене на пари... abrakadabra9 Общи дискусии 4 18 Мар 2019 9:55 Вижте последното мнение
Няма нови мнения Въпрос за Payeer iva_f87 Помощ! 9 11 Юни 2018 22:31 Вижте последното мнение
Няма нови мнения Въпрос свързан с Blockchain ... Shark80 Криптовалути (BTC, LTC и др.) 2 14 Май 2018 22:40 Вижте последното мнение

Бгтоп - класация на българските сайтове!