Здравейте на всички!
В момента върви промо кампания в Robinhood - получавате 10 евро в крипто + 4 евро още от Learn таба в приложението като отговорите на лесни няколко въпроса.
За да получите 10 евро бонус начален е необходимо да се регистрирате през моя реферален линк, само през него ще получите автоматично 10-те евро веднага.
Условията са:
1. Регистрирате се през моя линк
2. Верифицирате си профила
3. Депозирате 10 евро в профила си, като най лесно става с Revolut банков депозит - тъй като е безплатно и веднага се получава депозита както и тегленето.
- Депозита може да си го изтеглите веднага след това без никакви проблеми.
- Бонуса от 10 евро е замразен за 6 месеца, като след това може да си го изтеглите веднага по същия начин обратно с Revolut банков трансфер от профила ви.
- В платформата бонуса може да го продавате и купувате каквато искате крипто валута с него, като например Bitcoin.
- Има Learn таб който отговаряте на лесни въпроси за да получите още безплатно крипто.
4. Това е всичко отнема около 10-15 минути.
Който няма профил и има интерес то може да ме добави като приятел тук и да ми пише на лично съобщение за повече инфо или да драсне отдолу коментар и ще се му пиша.
Или да дразка директно в Signal:
Signal пиши ми
ИЛИ
Username tag в Signal за да ми пишете:
boomlex.27
Поздрави!
Robinhood - Безплатни 14 евро в крипто - Ограничено време!
Модератор: boomlex
We all float down there.
Здрасти Васе, отдавна не съм те срещал - zerkalo.
Ако видиш, че съм писал, обади се да разкажеш какъв е този робинхуд, а и не си дал реф. линк.
Ако видиш, че съм писал, обади се да разкажеш какъв е този робинхуд, а и не си дал реф. линк.
Здрасти, така е живота е динамичен... Смених телефона и не мога да те намеря където си бяхме писали преди, затова съм оставил линк в темата към приложението за чат Signal с който като цъкнеш ще може да ми пишеш. Свали си го и цъкни да ми пишеш за да пратя линк и повече инфо за приложението
We all float down there.
Остават 36 часа до промоцията!
Който има интерес да пише
Който има интерес да пише
We all float down there.
-
- Информация
-
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост


